Чемпіонат Португалії. П'ятий тур

Візела – Бенфіка – 1:2

Голи: Саму, 70 (п) – Муса, 9, Ді Марія, 39

У стартовому складі Бенфіки українські вболівальники нарешті дочекалися побачити Анатолія Трубіна. За Візелу теж виступає наш земляк, екс-захисник Карпат Орест Лебеденко. Але зараз оборонець травмований і ризикує пропустити два місяці.

"Орли" вийшли вперед вже на 9-й хвилині. Муса з меж штрафного закинув м'яч за комірець голкіперу Візели. Щоправда, не обійшлось без рикошету від захисника господарів.

Ще до перерви Анхель ді Марія збільшив перевагу Бенфіки, бездоганно виконавши штрафний удар. П'ятий гол зіркового аргентинця у цьому сезоні.

Відстояти "на нуль" Трубіну не вдалося. Оборонець лісабонців Аурснес "привіз" пенальті. Вирок судді взявся виконувати Саму – хавбек Візели розвів українського голкіпера і м'яч по різних кутах. За весь поєдинок Трубін виконав один сейв. Від порталу SofaScore отримав оцінку 6,7 бала.

2:1 – після цієї перемоги Бенфіка розташувалася на другій сходинці в чемпіонаті Португалії (12 пунктів). Візела посідає 13-у сходинку (4 очки).