Серія А. Четвертий тур

Дженоа – Наполі – 2:2

Гол: Бані, 40, Ретегі, 56 – Распадорі, 76, Політано, 84

Український легіонер Дженоа Руслан Маліновський матч розпочав на лаві запасних. Його команда не знітилася перед грізними гостями, а володарі Скудетто продемонстрували бліду гру.

Під завісу першого тайму новачки Серії А вийшли вперед. Гудмундссон навісив з кутового, де Вінтер виграв другий поверх і скинув на Бані, який теж головою у падінні вгатив м'яч під поперечку.

По перерві "грифони" подвоїли перевагу. Мерет невдало вибив м'яч на Стротмана, який прострелив на Ретегі, а форвард Дженоа зблизька розстріляв ворота Наполі.

Маліновський вийшов на заміну на 75-й. А вже за хвилину його команда пропустила. Распадорі з меж штрафного з розвороту потужно зарядив у ближній кут – 2:1. А під завісу поєдинку партенопейці зрівняли рахунок – відзначився Політано. До слова, Маліновський віддав 83% точних пасів та виграв 2 повітряні дуелі.

2:2 – Дженоа зберегла хоча б нічию і піднялася на 12-й щабель у Серії А (4 очки). У чинних чемпіонів в активі 7 пунктів, вони розташувалися на п'ятій позиції.