Серія А. Четвертий тур

Інтер – Мілан – 5:1

Голи: Мхітарян, 5, 69,Тюрам, 37, Чалхануоглу, 79 (п), Фратеззі, 90+3 – Леау, 57

"Нерадзуррі" вирвалися вперед вже на 5-й хвилині завдяки голу екс-зірки Шахтаря. Тюрам прорвався по правому флангу і закинув м'яч на Дімарко, той прострелив на Генріха Мхітаряна – вірменський хавбек підставив ногу та зблизька вразив ворота Мілана.

Ще до перерви Інтер зміцнив перевагу. Тюрам потужно розрядив гармату, вразивши праву "дев'ятку" воріт "россонері".

У другому таймі інтригу відновив Леау. Ернандес знайшов Рафаеля у карній зоні Мілана, Леау втік від Дарміана і пробив повз Зоммера. Голкіперу Інтера забракло зовсім трохи, щоб накрити м'яч.

Та вже невдовзі Мхітарян збільшив перевагу "нерадзуррі", оформивши дубль – 3:1. За лічені хвилини Інтер заробив пенальті: Тео Ернандес у власному штрафному брутально зніс Лаутаро Мартінеса. Вирок арбітра впевнено виконав Чалханоглу та довів рахунок до розгромного – 4:1.

Вже у компенсований час дебютний гол за "нерадзуррі" забив Давіде Фратеззі, нещодавній кривдник збірної України у відборі на Євро-2024.

5:1 – після цієї яскравої перемоги Інтер втримався на вершині Серії А (12 залікових балів). Мілан натомість опустився на третій щабель (9 очок).