Голи: Ворд-Праус, 36 – Доку, 46, Сілва, 76, Холанд, 86

Голи: Межбрі, 73 – Велбек, 20, Грос, 53, Педро, 72

Голи: Рішарлісон, 90+8, Кулушевскі, 90+11 – Хамер, 74

Астон Вілла – Крістал Пелас – 3:1

Голи: Дуран, 88, Луїс 90+8, Бейлі, 90+11 Едуар, 48

Фулхем – Лутон – 1:0

Гол: Карлос Вінісіус, 65

Манчестер Сіті у виїзному матчі здолав Вест Хем. Господарі відкрили рахунок на 36-й хвилині. Цоуфал закрутив м'яч у штрафний майданчик "містян" – Ворд-Праус відкрився і головою переправив м'яч у сітку – 1:0.

Підопічні Гвардіоли відновили паритет на самому старті другого тайму – гол у актив записав Жеремі Доку, асистом відзначився Хуліан Альварес. На 76-й хвилині чинних чемпіонів АПЛ нарешті вивів вперед Бернарду Сілва.

А переконливу крапку під завісу поєдинку поставив Холанд – сьомий гол норвезького бомбардира у новому сезоні АПЛ. 3:1 – після цієї перемоги Ман Сіті повертається на першу сходинку турнірної таблиці (15 очок). "Молотобійці" опустилися на шосту позицію (10 пунктів).

У паралельному поєдинку Брайтон екс-наставника Шахтаря Роберто де Дзербі впевнено здолав Манчестер Юнайтед. У воротах "червоних дияволів" розписалися Дані Велбек, Паскаль Грос і Жоау Педро.

За МЮ забив данський новачок Расмус Хьойлунд. Однак після перегляду VAR рефері скасував гол: виявилося, що м'яч залишив межі поля перед взяттям воріт. Врешті манкуніанці відквитали один м'яч, однак врятувати хоча б нічию не змогли – 1:3. Після цієї невдачі МЮ опинився аж на 12-й сходинці АПЛ (6 залікових балів), "чайки" Де Дзербі піднялися на третій щабель (12 пунктів).

У ще одній дуелі Тоттенхем ледь не поступився новачку АПЛ – Шеффілду (2:1). "Шпори" програвали аж до 90+8 хвилини і зрівняли рахунок завдяки голу Рішарлісона. А на 90+11 перемогу для Тоттенхема вирвав Кулушевскі. На 14-й доданій хвилині вилучення отримав форвард Шеффілда Макберні.

Астон Вілла взяла гору над Крістал Пелас (3:1), а Фулхем мінімально обіграв Лутон (1:0).