Перша ліга. Тур 8

Карпати – Поділля – 2:1

Голи: Костенко, 9, Полегенько, 62 (пен.) – Цибульник, 26

Карпати у попередньому турі мінімально перемогли Агробізнес (1:0). Натомість Поділля впевнено розібралося з Нивою.

Підопічні Маркевича забили швидкий гол ще на 9 хвилині зустрічі. Костенко відгукнувся на розрізну передачу від Клименка та розстріляв ворота суперника. Невдовзі Кожухар подарував для гостей вільний удар, взявши мʼяч до рук у штрафному від свого партнера. Задоя влучив у стійку, але Цибульник вдало зіграв на добиванні та відновив паритет.

По перерві Рябов робив спроби вразити ворота з дальньої відстані, але невдало. Натомість Поділля більше зосередилося на обороні. Карпатам знову вдалося вийти вперед – Полегенько реалізував пенальті.

Карпати у турнірній таблиці лідирують з 22 очками. А ось Поділля опинилося на 7 місці з 7 пунктами.