Перша ліга. Тур 7

Агробізнес – Карпати – 0:1

Гол: Полегенько, 41 (пен)

В останніх трьох поєдинках Агробізнес не пропускав та утримував четверту сходинку турнірної таблиці ПФЛ з 9 очками в активі. Натомість львів’яни втратили бали лише у матчі з Нивою із Бузової (1:1). В інших п’яти турах команда Мирона Маркевича перемагала.

У першу таймі довго не вдавалося забити жодній з команд. Лише на 41-й хвилині гостям вдалося відкрити рахунок – Полегенько успішно реалізував пенальті. Через декілька миттєвостей Карпати отримали можливість подвоїти рахунок, однак Ігор Невес не впорався з воротарем. По-перерві змінити цифри на табло так і не вдалося. Карпати здолали Агробізнес з рахунком 1:0.

У підсумку Карпати втримали лідерство в турнірній таблиці Першої ліги з 19-ма очками в активі. Натомість Агробізнес змістився на сходинку нижче (9).