Товариський матч

Шотландія – Англія – 1:3

Голи: Магвайр, 67 (а) – Фоден, 32, Беллінгем, 35, Кейн, 81

Англію на 32-й хвилині вивів вперед Філ Фоден, а гольову передачу йому віддав одноклубник з Манчестер Сіті і недавній кривдник України Кайл Вокер. Буквально за дві хвилини перевагу підопічних Саутгейта збільшив Беллінгем – 2:0.

У другому таймі Гаррі Магвайр зробив подарунок шотландцям, зрізавши м'яч у власні ворота. Однак на 81-й хвилині Харрі Кейн поставив переконливу крапку в поєдинку – 3:1. Асистував статусному новачку Баварії новоспечена зірка Реала Беллінгем.

Нагадаємо, Англія очолює групу С у відборі на Євро-2024 (13 очок). А Україна опустилася на другу позицію після поразки від Італії – 1:2. У команд Реброва і Спаллетті однакова кількість залікових балів (по 7), однак "Скуадра" випереджає "синьо-жовтих" за додатковими показниками і має один матч у запасі.