Контрольний матч

Шахтар – Рига – 0:0

Шахтар (1 тайм): Трубін – Конопля, Бондар, Фарина, Булеза – Бондаренко, Судаков – Нерес, Педрінью, Соломон – Погорілий

Шахтар (2 тайм): Пятов – Конопля, Бондар, Фарина, Булеза – Бондаренко, Судаков – Соломон, Нерес, Додо – Педрінью

У першому таймі Шахтар не створив небезпеки біля воріт суперника. Натомість український легіонер Риги Філіппов міг відкривати рахунок, проте захисник Шахтаря вчасно зіграв на випередження.

По перерві донеччани заграли жвавіше та мали декілька хороших нагод, щоправда, реалізація підвела. На останніх хвилинах свій шанс втратив Бондар. Підопічні Де Дзербі завершують збори в Туреччині нічиєю – 0:0.

Зазначимо, що у складі Риги виступають три українці – Олександр Філіппов, Владлен Юрченко та Юрій Вакулко.

Додамо, що донеччани повертаються в Україну сьогодні ввечері. Свій перший матч у другій частині сезону вони проведуть 26-го лютого проти Металіста 1925.