Голи: Паулаускас, 45 – Мітровіч, 21, 32, 43

Група Н

Сан-Марино – Словенія – 0:4

Голи: Віпотнік, 4, Млакар, 16, Ловрич, 61, Корнічнік, 67

Польща на виїзді грала проти Албанії. Ківіор на 21 хвилині матчу підібрав мʼяч у штрафному та без роздумів відправив його у ворота. Проте арбітр скасував гол через офсайд.

На це Асані відповів неочікуваним пострілом з дальньої відстані – мʼяч красиво поцілив у девʼятку. Цього разу рефері зарахував взяття воріт.

По перерві поляки почали діяти значно агресивніше. Але забила знову Албанія. Даку вийшов на заміну та за хвилину записав гол у свій актив, замкнувши подачу Рамадані. Більше глядачі голів не побачили.

Польща на 4 місці у групі Е та має у своєму активі 6 очок. Албанія є лідером з 10 балами.

У іншому матчі Сербія розібралася з Литвою. Мітровіч, який грає разом з Неймаром в Аль-Хілялі, оформив хет-трик ще у першому таймі. Суперник також встиг відзначитися до перерви – забив Паулаускас. Сербія завдяки перемозі у своєму квартеті піднялася на друге місце, а Литва розташувалася на останньому місці.

Натомість Словенія не помітила на полі Сан-Марино та здобула розгромну перемогу з рахунком 4:0. Словенці у групі Н лідирують з 13 очками, а Сан-Марино на дні з нулем.