Відбір на Євро-2024. Груповий етап. П'ятий тур

Азербайджан – Бельгія – 0:1

Гол: Карраско, 38

Бельгійці вийшли вперед наприкінці першого тайму. Бакойоко пробив з-поза меж штрафного, м'яч зрикошетив від Карраско і опинився у сітці. Воротар Азербайджану відреагував на удар, та на відскок від Янніка вже не встиг. До слова, днями Карраско несподівано покинув мадридський Атлетіко і перебрався у саудівський Аль-Шабаб.

По перерві "Червоні дияволи" мали блискучу нагоду подвоїти перевагу. Троссард впритул розстрілював ворота Махаммадалієва, але голкіпер господарів ефектно врятував команду. Бельгійці награли у другому таймі на 0,14 очікуваних голів. Азербайджанці продемонстрували доволі конкурентний футбол (0,33 xG), однак не змогли хоча б врятувати нічию.

1:0 – після цієї мінімальної перемоги підопічні Доменіко Тедеско очолили групу F (10 очок).На другому місці перебуває Австрія – у неї теж 10 залікових балів, але вона поступається Бельгії за додатковими показниками. Азербайджан безнадійно залишається на самому дні турнірної таблиці (1 пункт).