Голи: Сун Лі, 25 – Мармуш, 90+1

Вилучення: Кнауфф, 61

Баварія – Аугсбург – 3:1

Голи: Удохай, 32 (автогол), Кейн, 40 (пен.), 69 – Бельйо, 86

Айнтрахт епічно врятувався від поразки Майнцу. Підопічні Бо Свенсона не здобули очок у матчі першого туру проти Уніона (1:4). Тоді як "орли" мінімально переграли новачка Бундесліги Дармштадт.

Повторити успіх франкфуртцям не вдалося. Дже Сун Лі відкрив рахунок на користь господарів ще в першій половині, спіймавши кіпера на помилці. По перерві Ансгар Кнауфф залишив Айнтрахт в меншості, назбиравши "гірчичників". Однак "орли" таки врятували нічию на 61-й зусиллями Мармуша.

Баварія у рідному Мюнхені розібралась з Аугсбургом. Перший гол прийшов на 32-й хвилині – Удохай забив у власні ворота. Кейн встиг подвоїти перевагу ще до перерви з пенальті, а в другому таймі відзначився дебютним дублем за "ротен". В активі зіркового новачка мюнхенців 3 голи у трьох матчах за клуб!

Під завісу основного часу клуб з оповитого легендами міста все ж спромігся на гол престижу від Бельйо. Баварія поки що йде без втрат – 6 очок. В активі Айнтрахта 4 бали, а в Аугсбурга і Майнца по 1 пункту.