Голи: Шкіпіч, 44, Періч, 59, Іванушец, 61 – Крейчі, 39

Голи: Толич, 34, Стрелец, 57 – Маямбела, 73

Олімпіакос – Чукарічкі – 3:1

Голи: Ель-Каабі, 3, 40 Фортуніс, 16 – Янковіч, 90+3

ЛАСК – Зрінські – 2:1

Голи: Жуль, 4, 12 – Більбія, 71

Михайліченко не потрапив у стартовий склад Динамо Загреб. Українець зʼявився лише на 86 хвилині, коли доля матчу вже була вирішена. Хорвати пропустили першими, але почали тиснути на суперника та за 17 хвилин заколотили у ворота Спарти три голи.

У іншому матчі Лудогорець, за який виступає Ігор Пластун, розгромно програв Аяксу – 1:4. Українець провів увесь поєдинок на лаві запасних та спостерігав, як його команда фактично втратила шанси на груповий етап Ліги Європи.

Клаксвік та Шериф розписали результативну нічию. Український голкіпер гостей Максим Коваль у цьому матчі виконав чотири сейви. Натомість ЛАСК мінімально здолав Зрінські. На 70 хвилині на полі зʼявився зірка молодіжної збірної України Максим Таловєров. Він допоміг господарям втримати перемогу.