Жіночий ЧС-2023, матч за 3 місце

Швеція – Австралія – 2:0

Гол: Рольфо, 30 (пен.), Асллані, 62

Швеція у півфіналі мінімально програла Іспанії з рахунком 1:2. Натомість Австралія поступилася Англії – 1:3. Команди зійшлися у боротьбі за бронзу чемпіонату світу.

У першій половині зустрічі Швеція виглядала цікавішою, створювала небезпечні моменти та змусила суперниць помилитися й "подарувати" номінальним господарям шанс забити з пенальті. Рольфо скористалася можливістю й реалізувала 11-метровий.

По перерві на 62 хвилині Асллані подвоїла перевагу, відгукнувшись на передачу від Блакстеніус. Австралія шукала свій шанс у контратаках, але так і не змогла перевернути хід гри. Збірна Швеції завдяки впевненій перемозі стала бронзовою призеркою чемпіонату світу.

До слова, фінал відбудеться між Іспанією та Англією вже 20 серпня. Стартовий свисток пролунає о 13:00 за київським часом.