Жіночий ЧС-2023, 1/2 фіналу

Австралія – Англія – 1:3

Голи: Керр, 63 – Тун, 36, Гемп, 71, Руссо, 86

Австралія пробилася у півфінал, сенсаційно здолавши Францію (1:0). Натомість Англія розібралася з Колумбією (2:1).

У першому таймі англійки повністю контролювали ситуацію на полі та більшу частину часу володіли мʼячем. Номінальні гості здійснили кілька небезпечних атак, а одна з них завершилася голом. Тун відправила мʼяч у сітку воріт після передачі Руссо.

По перерві активізувалася Австралія та почала сама створювати собі моменти, а не чекати на шанс вибігти в контратаку. Завдяки цьому Керр вдалося відновити паритет. Проте за кілька миттєвостей Гемп вивела англійську збірну вперед, а Руссо поставила фінальну крапку у грі – 3:1.

У фіналі Англія зіграє з Іспанією. Поєдинок відбудеться 20 серпня о 13:00 за київським часом. Англія вперше боротиметься за трофей ЧС. Натомість Австралія та Швеція проведуть матч за третє місце.