Перша дуель завершилася мінімальною перемогою грецької команди (1:0). У матчі-відповіді греки знову відкрили рахунок. Відзначився екс-гравець Шахтаря Джураек, який на 39-й хвилині впритул розстрілів ворота Динамо.

Кияни змогли забити м'яч у роздягальню. Сидорчук навісив у штрафний, куди забіг Волошин і головою перекинув м'яч через голкіпера греків. А від поразки киян врятував гол Караваєва на 85-й хвилині. Протистояння перетекло в екстра-тайми, однак і тут визначити переможця команди не змогли. Не допомогло підопічним Луческу навіть те, що опоненти залишилися у меншості – Павічіч отримав другу жовту.

У серії пенальті взяли гору кияни. Під час основних спроб хиб припустилися Менендес та Перріс, а доленосним став промах сьомого виконавця Арсіа – Одубаджо, який пробив над воротами. Динамо у нервовому протистоянні проходить у наступний раунд Ліги конференцій, де зустрінеться з Бешикташем.