Кубок України. Третій попередній етап

Скала 1911 (Стрий) – Нива Тернопіль – 2:1

Гол: Лук'янченко, 90+1, Николишин, 120 – Хруставка, 58

Скала 1911 та Нива закривали третій попередній етап Кубка України. У липні команди зустрічались на тренувальних зборах, тоді тернополяни здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Попри статус друголігової команди, господарі також претендували на прохід далі. Тому боротьба між ними видалась запеклою. У першій половині командам не вдалося відкрити рахунок, попри кілька непоганих нагод з обох боків.

На 58-й хвилині Хруставка вивів Ниву вперед. Скала 1911 відповіла кількома небезпечними штурмами та, зрештою, відновила паритет на 90+1 – Грабовецький з флангу подав на Лук'янченка, а той забив головою. Боротьба продовжилась в екстратаймах, де на останній хвилині Никулишин драматично вирвав перемогу для стрийського клубу.

Додамо, у четвертому попередньому етапі виступатимуть вісім переможців третього попереднього етапу та вісім клубів УПЛ (9 – 16 за рейтингом). Базовий день матчів – 23 серпня.