Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Епіцентр (Дунаївці) 1:2

Голи: Француз, 88 (п) – Бендера, 22, Мороз, 76

Голи: Ндукве, 4, Ващишин, 24 (п), Фесенко, 27, Волинець, 78

Тростянець – Гірник-Спорт (Горішні Плавні) – 1:2

Голи: Сліпухін (63) Нижник (53), Гора (90+3)

Локомотив (Київ) – Лівий Берег (Київ) – 0:2

Інгулець (Петрове) – Вікторія (Суми) – 0:1

Гол: Долінський, 18

Миколаїв (Миколаїв, Львівська обл.) – Агробізнес (Волочиськ) – 1:3

Голи: Цюпка, 50 – Волков,9, Равлик, 104, Кузьмин, 120

Маріуполь у серії пенальті пройшов Кудрівку. В основний час, який завершився з рахунком 2:2, за азовців дубль оформив екс-гравець ПФК Львів Дмитро Пентелейчук.

Епіцентр з Дунаївців пройшов Прикарпаття з Івано-Франківська – 2:1.

У поєдинку представників Другої ліги Звягель безкопромісно розтрощив ЮКСА – 4:0.

Гірник-Спорт з Горішніх Плавнів драматично вибив з боротьби Тростянець – 2:1. Переможний м'яч буквально на останніх секундах компенсованого до другого тайму часу забив Богдан Гора.

У протистоянні столичних колективів Лівий берег впевнено обіграв Локомотив – 2:0.

Невдачі Інгульця, який у минулому сезоні вилетів з УПЛ, продовжуються. Команда з Петрового поступилася сумській Вікторії. Долю путівки у наступний тур визначив гол Дениса Долінського на 18-й хвилині матчу.

Миколаїв – єдиний аматорський колектив, який дістався третього попереднього етапу Кубка України. В основний час команда з Львівської області та Агробізнес з Волочиська не змогли визначити переможця – 1:1. В екстра-таймі ж Агробізнес дотиснув суперника. Спершу відзначився півзахисник Віталій Равлик. А переконливу крапку поставив Роман Кузьмин – 3:1.

Додамо, що завтра тернопільська Нива зіграє зі Скалою 1911 зі Стрия.