Ліверпуль реалізував свій шанс ще на 18 хвилині зустрічі. Діас у падінні переправив мʼяч у ціль після розкішної передачі від Салаха. Єгиптянин невдовзі сам вразив ворота, але гол скасували через офсайд.

Ще до перерви Челсі зрівняв шанси після пострілу Дісасі. У другому таймі господарі мали більше небезпечних моментів. Зокрема Мудрик, який вийшов на заміну, не зміг переграти голкіпера. Українець зберіг мʼяч та скинув на Маатсена, якому опонент завадив замкнути.

Зазначимо, що цей матч став дебютним в АПЛ для Маурісіо Почеттіно у статусі головного тренера Челсі. Свій наступний матч "сині" проведуть 20 серпня проти Вест Хема. Стартовий свисток пролунає о 18:30 за київським часом. Натомість Ліверпуль 19 серпня о 17:00 прийматиме Борнмут.