АПЛ. Тур 1

Челсі – Ліверпуль – 1:1

Голи: Дісасі, 37 – Діас, 18

Цей матч став дебютним в АПЛ для Маурісіо Почеттіно у статусі головного тренера Челсі. Аргентинський фахівець вирішив залишити українського вінгера Михайла Мудрика у запасі.

Салах ще на старті поєдинку з лінії штрафного майданчика закручував у девʼятку – "синіх" врятувала поперечина. Невдовзі він записав у свій актив асист, віддавши на Діаса, який у падінні відправив мʼяч у сітку.

Салах міг подвоювати перевагу підопічних Клоппа, проте арбітр скасував взяття воріт через офсайд. На 37 хвилині дебютант Челсі Дісасі відновив паритет. Буквально за хвилину Чілвел переграв голкіпера гостей, але опинився в офсайді.

У другому таймі Діас намагався пробити через себе після подачі з кутового, але удар у нього не вийшов. Натомість Чілвел запустив гармату з-за меж штрафного – Аліссон врятував. Мудрик зʼявився на полі на 81 хвилині, замінивши Стерлінга. Українець вибіг на побачення з голкіпером, але Аліссон завадив Михайлу пробити. Свисток арбітра зафіксував нічию – 1:1.