"Мені самому цікаво. Ось зараз і побачимо, який Ребров професіонал. Я б Ярмоленка вже б давно звільнив від збірної, та він і сам повинен здогадатися. Але схоже, що він не може здогадатися, бо зайнятий рекордами. Тоді виходить, що Ребров тягнутиме Ярмоленка у склад. Ось вам і весь професіоналізм.

Я б, звісно, Циганкова поставив. Він в останніх матчах був кращим і не через те, що віддав гольовий пас Довбику, а оскільки Ярмоленку дійсно час йти зі збірної. Деякі футболісти не розуміють, що вже пора закінчувати. Треба їм помучити й себе,і всіх. Коли футболіст розумний, то він йде і залишає місце молодим, але це все рекорди", – написав Леоненко у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, Довбик у матчі проти Сосьєдада вийшов на заміну у другому таймі та вже через вісім хвилин розписався у воротах суперника. Асистував йому ще один український легіонер каталонців Віктор Циганков. Цей гол врятував підопічних Мічела від поразки, поєдинок завершився з рахунком 1:1.