Нагадаємо, Довбик у матчі проти Сосьєдада вийшов на заміну у другому таймі та вже через вісім хвилин розписався у воротах суперника. Асистував йому ще один український легіонер каталонців Віктор Циганков. Цей гол врятував підопічних Мічела від поразки, поєдинок завершився з рахунком 1:1.

На офіційному акаунті Ла Ліги в Instagram опублікували підбірку фото українського форварда і підписали: "Я Артем Довбик. І цей мій рекомендаційний лист. Перша гра. Перший гол". У коментарях нападник зібрав чимало компліментів від уболівальників. "Нереальний гравець", "Наша зірка", – пишуть іспанські фанати.

Нагадаємо, що у попередньому сезоні Жирона до останнього боролося за місце в єврокубках, однак так і не змогла здобути путівку. У другому турі Прімери команда Довбика прийматиме Хетафе.