В акаунті Жирони у Twitter опублікував епізод, у якому Довбик підхопив м'яч біля свого штрафного і почав розганяти атаку. Футболіст басків намагався зупинити Артема, притримавши за футболку, але українець вперто продовжував гру.

Це відео на сторінці каталонського клубу підписали: "Вони не можуть його стримати". Нагадаємо, Довбик з'явився на полі на 64-й хвилині, замінивши Стуані. А вже через вісім хвилин відзначився голом у дебютному поєдинку за підопічних Мічела. Асистував Артемові ще один український легіонер Віктор Циганков. Цей гол врятував Жирону від поразки, матч завершився з рахунком 1:1.

Довбик став найкращим гравцем каталонської команди у цій дуелі за версією WhoScored. Статистичний портал поставив нашому землякові оцінку 7,2 бала. Гру Циганкова оцінили в 6,9 пунктів.