Ла Ліга. Перший тур

Атлетік – Реал – 0:2

Голи: Родріго, 28, Беллінгем, 36

Ворота Реала з перших хвилин вийшов захищати Андрій Лунін. Нагадаємо, Тібо Куртуа отримав розрив хрестоподібної звʼязки коліна, днями переніс операцію та вибув, ймовірно, на весь сезон.

Підопічні Анчелотті вийшли вперед на 28-й хвилині. Карвахаль, отримавши пас від Родріго на краю чужого штрафного, у падінні відпасував йому назад. Оборонці проґавили форварда "вершкових" і він низом "прошив" Унаї Сімона, відкриваючи лік м'ячів мадридців у новому сезоні Прімери.

Невдовзі відзначився екс-суперзірка дортмундської Борусії – Беллінгем. Алаба навісив з кутового, а Джуд пробив з відскоком від газону і подвоїв перевагу "бланкос". Ефектний дебют англійського хавбека.

Лунін зберіг ворота сухими у надважливому для себе матчі. 2:0 – Реал впевнено вривається у новий сезон Прімери. Атлетіку ж не вдається перемогти "бланкос" в Ла Лізі з 2015 року.