Прімера. Перший тур

Реал Сосьєдад – Жирона – 1:1

Голи: Кубо, 5 – Довбик, 72

Український вінгер каталонців Віктор Циганков у стартовій дуелі нового сезону з'явився на полі з перших хвилин. А от Артем Довбик, який перебрався в Жирону минулого тижня, розпочав матч на лаві запасних.

На жаль, команда українців пропустила уже на 5-й хвилині. Муньйос з флангу прострелив у карну зону гостей, а Кубо ударом в дотик відкрив лік забитим м'ячам. 1:0 – до перерви рахунок залишився незмінним.

Довбик отримав свій шанс на 64-й хвилині, замінивши Стуані. І майже миттєво український тандем показав себе. Циганков зрячим навісом з правої ноги знайшов Артема, який "відклеївся" від опонента і головою вразив порожній кут. Фантастичний дебют українського форварда.

Згодом Довбик класно зупинив м'яч для партнера, але удар Торре заблокували суперники. 1:1 – бойова нічия басків і каталонців у стартовому турі Ла Ліги.