Підопічні Мірчі Луческу невдало стартували у новому єврокубковому сезоні. У першому таймі Георгій Бущан мав чимало роботи і продемонстрував кілька яскравих сейвів. Але на перерву команди пішли, так і не відкривши рахунок.

Доленосною виявилася 69-а хвилина поєдинку. Олександр Сирота зіграв головою у власному штрафному, але арбітрові здалося, що рукою. Систему VAR, нагадаємо, у цьому матчі не використовували. Вирок судді взявся виконувати форвард Аріса Луїс Пальма. Георгій Бущан дотягнувся до м'яча, але врятувати киян йому не вдалося.

Відтак 1:0 – остаточний результат дуелі. Матч-відповідь відбудеться наступного четверга, 17 серпня. Гра, у якій Динамо буде номінальним господарем, відбудеться в румунському Бухаресті.

Переможець двоматчевого протистояння зустрінеться з командою, яка виявиться сильнішою в парі Нефтчі – Бешикташ. Перший матч завершився на користь турків – 3:1.