Ліга Європи. 3-й раунд кваліфікації

Астана – Лудогорець – 2:1

Голи: Томашевіч, 40, Марочкін, 53 – Сундберг, 34

Астана опинилася в Лізі Європи після вильоту з Ліги чемпіонів. У першому відбірному раунді казахська команда завдала поразки Динамо Тбілісі (3:2 за сумою двох ігор), а потім поступилася Динамо З (0:6 за сумою двох матчів). Чемпіон Болгарії також брав участь у Лізі чемпіонів. Лудогорець дійшов до другого раунду, обігравши Балкані (4:2 за сумою двох зустрічей), де поступився Олімпії (2:3).

У першій 45-хвилинці командам вдалося забити по голу. Спочатку Сундберг замкнув головою навіс зі штрафного, а через кілька миттєвостей Томашевіч зрівняв. Одразу по перерві Марочкін вивів Астану вперед. Гості намагалися відігратися, однак релізація була не на їхньому боці.

До слова, український захисник Лудогорця Ігор Пластун весь поєдинок провів на лаві для запасних.

Додамо, що матч-відповідь відбудеться 17 серпня, стартовий свисток пролунає о 21:00.