Чемпіонат світу-2023, Плей-офф, 1/8 фіналу

Англія – Нігерія – 0:0 (пенальті – 4:2)

Вилучення: Джеймс, 87

Австралія – Данія – 2:0

Голи: Фурд, 29, Расо,70

Англійську команду вважали головним фаворитом на перемогу у турнірі. Проте Нігерія стала справжнім випробуванням для номінальних господарів.

У першому таймі варто відзначити момент нігерійок. Пламтрі з набігання виконала потужний удар з-за меж штрафного, але влучила у поперечину. В іншому епізоді забивати мали представниці Англії, проте голкіперка видала видовищний сейв. Підопічні Віґман залишилися у меншості після вилучення Джеймс. Переможця в основний час не визначили, а ось у серії пенальті збірна Англії була точнішою – 4:2.

Ще однією учасницею чвертьфіналу стала Австралія. Номінальні гості у першому таймі діяли небезпечніше та активно атакували. Проте розмочити рахунок вдалося Австралії після голу Фурд. По перерві Расо подвоїла перевагу. Данії не вдалося оформити камбек, тому далі прямує Австралія.