Чемпіонат світу-2023, Плей-офф, 1/8 фіналу

Нідерланди – Південна Африка – 2:0

Голи: Рорд, 9, Беренстейн, 68

Швеція – США – 0:0 (пен. 5:4)

Футболістки Нідерландів обіграли гравчинь з Південної Африки. Вже на 9-й хвилині матчу Рорд відкрила рахунок. Попри це, африканки продовжували боротьбу та мали багато моментів. По перерві нідерландки забили ще один гол, однак його скасували через офсайд. На 68-й хвилині Беренстейн поставила крапку в грі.

Зазначимо, що у чвертьфіналі мундіалю збірна Нідерландів зіграє проти Іспанії, яка розгромила Швейцарію 5:1 у 1/8 фіналу.

Швеція вийшла до наступного раунду, мінімально здолавши США. У матчі трималася інтрига до самого кінця. В основний час переможця визначити не вдалося, тож гра перетекла в екстра-тайми, які теж виявилися безрезультативними. Натомість в серії пенальті Нідерланди таки вирвалися вперед і стали переможцями поєдинку. Вирішальним у матчі став удар у стійку американки Келлі О'Гари. На Швецію далі чекає зустріч з грізною Японією.