Ліга чемпіонів. 2-й кваліфікаційний раунд. Матчі-відповіді

Астана – Динамо Загреб – 0:2 (перший матч – 0:4)

Карабах – Ракув – 1:1 (перший матч – 2:3)

Генк – Серветт – 2:2 (по пенальті – 1:4) (перший матч – 1:1)

Голи: Ндаїшиміє, 28 (пен.), Арокодаре, 51 – Конья, 36, Бедья, 63

Вилучення: Крівеллі, 3

Маккабі Хайфа – Шериф – 4:1 (перший матч – 0:1)

Голи: Шері, 33, Джабер, 85, Девід, 105, Шуранов, 107 – Амін Талал, 20 (пен.)

Копенгаген – Брейдаблік – 6:3 (перший матч – 2:0)

Голи: Гонсалвеш, 33, Ашурі, 35, Ларссон, 37, Оускарссон, 45, 47, 56 – Сванторссон, 9, Стейндорссон, 51, Гюннлейгссон, 74

Галатасарай – Жальгіріс – 1:0 (перший матч – 2:2)

Гол: Мертенс, 31

Астана без шансів вилетіла від загребського Динамо. Богдан Михайліченко провів на полі усі 90 хвилин. Казахський клуб не міг забити жодного голу у двох поєдинках, пропустивши загалом 6 м'ячів. Суперником Динамо в наступному етапі стане АЕК Афіни.

Нічия з Карабахом у матчі-відповіді дозволила Ракуву пробитись в наступний етап, де на тріумфаторів чекає кіпрський Аріс. Кочергін вийшов на поле на 61-й хвилині та допоміг своїй команді втримати задовільний результат.

Серветт пройшов Генк по пенальті. Команди знову розписали нічию в основний час, при тому, що гості опинились в меншості вже на 3-й хвилині. Переможець протистояння визначався у післяматчевій серії пенальті.

Шериф несподівано зазнав фіаско від Маккабі Хайфа в гостях. Вдома Коваль допоміг своїй команді здобути мінімальну перемогу, а на виїзді пропустив 4 м'ячі – далі проходять ізраїльтяни (4:2 за сумою двох поєдинків). Попереду у команди з Хайфи протистояння із братиславським Слованом.

Копенгаген розбив Брейдаблік. На двох команди наколотили 9 м'ячів. Втім це не допомогло ісландцям врятуватися від фіаско – 3:8 за підсумками двох матчів. В наступному раунді данці зіграють проти Спарти.

Галатасарай дотиснув литовський Жальгіріс та крокує у півфінал кваліфікації. Героєм турків став бельгійський форвард Дріс Мертенс, який і вирішив долю протистояння.