Ліга чемпіонів 2023/24, другий кваліфікаційний раунд. Матчі-відповіді

Олімпія Любляна – Лудогорець – 2:1 (перший матч – 1:1)

Голи: Елснік, 18, 90+2 – Десподов, 15

Вилучення: Сон, 83

Нереалізований пенальті: Десподов, 90+11

БАТЕ – Аріс Лімасол – 3:5 (перший матч – 2:6)

Голи: Громико, 25, Мартинов, 48, Лаптєв, 90+3 – Бабічка, 8, Гоміс, 26, Кажу, 35, Бенгтссон, 56, Степнінскі, 74

Слован – Зрінські – 2:2 (перший матч – 1:0)

Голи: Чавріч, 5, Зуберу, 66 – Барішіч, 75, Іванчіч, 90+3

Український захисник Лудогорця Ігор Пластун не зʼявився на полі у матчі проти Олімпії та з лави запасних спостерігав за вильотом свого клубу з турніру. Команди мали рівні шанси майже до кінця, але на 90+2 хвилині Елснік вирвав перемогу для словенців. Десподов мав свою можливість забити з пенальті, але змарнував момент і надії болгарської команди.

Паралельний матч не мав великої інтриги. Аріс познущався над БАТЕ у першому поєдинку та продовжив свою гольову феєрію і на виїзді. Білоруська команда за підсумками двох ігор програла з рахунком 5:11.

У іншому поєдинку Слован приймав Зрінські. Господарі успішніше діяли в атаці та забили перший гол ще на 5 хвилині. У другому таймі Зуберу подвоїв перевагу. За кілька миттєвостей Барішіч головою відправив мʼяч під поперечину та скоротив відставання, а Іванчіч відновив паритет. Проте цього не вистачило, щоб Зрінські продовжив свій шлях у ЛЧ.