"У Алекса була невелика проблема з м'язами, на жаль. Думаю, він скоро повернеться, але шкода, що він не був з нами протягом всього турне.

Відсутність Райса? Дек отримав досить сильний удар на тренуванні, тому ми не хотіли ризикувати", – цитує Артету Football.london.

Нагадаємо, Арсенал без Зіеченка влаштував гольову перестрілку з Барселною. Ще у першому таймі команди забили по два голи. У складі каталонців відзначилися Лєвандовскі та Рафінья. А ось за "канонірів" забили Сака і Хаверц. По перерві Троссар записав у свій актив дубль. На це Барселона відповіла пострілом Торреса. На останній хвилині основного часу Вієйра зробив рахунок 5:3.

Додамо, що Олександр Зінченко пропустив також два останніх матчі "канонірів" на літніх зборах у США. Йдеться про поєдинки проти команди зірок МЛС та Манчестер Юнайтед.