Leagues Cup, 2-й тур

Інтер Маямі – Атланта Юнайтед – 4:0

Голи: Мессі, 9, 22, Тейлор, 44, 54.

Мессі долучився до погрому суперника та допоміг команді здобути другу перемогу поспіль. Підопічні Херардо Мартіно впевнено здолали Атланту Юнайтед в другому турі Leagues Cup.

Лео відкрив рахунок вже на 9-й хвилині, а на 22-й оформив дубль. У другому таймі зірковий форвард записав до свого активу ще й асист, а Роберто Тейлор також двічі відзначився. Таким чином, Інтер Маямі святкував розгромну перемогу – 4:0.

До слова, український захисник клубу Бекхема Сергій Кривцов провів на полі 73 хвилини.

Нагадаємо, для Ліонеля Мессі це вже третій гол за нову команду. Раніше він відзначився майстерним виконанням штрафного у матчі проти мексиканського Крус Асуль, тоді він забив переможний м'яч.

Leagues Cup – це турнір між клубами МЛС та мексиканської Ліги MX. Три найкращі команди Кубка ліг кваліфікуються в Лігу чемпіонів КОНКАКАФ.