Ліга чемпіонів 2023/24, другий кваліфікаційний раунд

ГІК (Фінляндія) – Мольде (Норвегія) – 1:0

Гол: Кескінен, 25

Жальгіріс (Литва) – Галатасарай (Туреччина) – 2:2

Голи: Оєвусі, 47, Казлаускас, 90+2 – Бардакчі, 75, Давіршоглу, 79

Вилучення: Казлаускас, 90+3

ГІК пробився до другого раунду кваліфікації ЛЧ, здолавши Ларн за підсумками двох матчів (3:2). Мольде більше володів м'ячем протягом першого тайму та завдав 6 ударів по воротах суперника, однак саме ГІК повів у рахунку. Кескінен опинився віч-на-віч з кіпером та реалізував свій момент. Цей гол і вирішив долю першого матчу, таким чином, ГІК мінімально переміг Мольде.

Жальгіріс зіграв внічию з Галатасараєм. Відкрити рахунок у першій 45-хвилинці так і не вдалося, господарі 4 рази пробили по воротах суперника, у відповідь отримали 5. Однак одразу по перерві Оєвусі продемонстрував індивідуальну майстерність та забив з лінії штрафного.

Протягом другого тайму гравці Жальгіріса діяли активніше. Галатасараю вдалося зрівняти лише на 75-й, а згодом Давіршоглу все ж вивів турецьку команду вперед. У компенсований арбітром час господарі зробили рахунок 2:2 та поставили крапку.

До слова, склад Галатасарая коштує 200 млн євро, а литовців всього 8.

Додамо, що матчі-відповіді цих команд відбудуться 2 серпня.