Товариський матч

ПСЖ – Аль-Наср – 0:0

Поєдинок відбувся у Японії, куди, як відомо, не взяли Кілліана Мбаппе. Французький форвард все ще розмірковує над своїм майбутнім, в той час як в його послугах зацікавлені топові клуби. Зокрема, Аль-Хіляль із Саудівської Аравії навіть запропонував зарплату в розмірі 700 мільйонів євро на рік.

Наприкінці першого тайму Роналду міг вивести Аль-Наср вперед, він пробив через себе, але влучити у рамку воріт не зміг. Попри те, що португалець ще й опинився в офсайді, цей момент став найвидовищнішим у першому таймі. По перерві Кріштіану мав ще одну нагоду відзначитися, але ПСЖ врятував голкіпер.

Зрештою, гра завершилася нульовою нічиєю, а команда Роналду зуміла перервати серію розгромних поразок (1:4 від Бенфіки, 0:5 від Сельти). Для Луїса Енріке це був перший матч на чолі парижан.