У списку 25 гравців, і лише 4 з них – з внутрішнього чемпіонату. Вперше за багато років серед викликаних жодного гравця тираспольського Шерифа, натомість 3 представника новоспеченого чемпіона країни – Петрокуба.

Всі інші збірники – легіонери, представники клубів різного рівня з чемпіонатів Румунії, Азербайджану, Туреччини, Польщі, Греції, Італії, Хорватії, Нідерландів, Швейцарі, Франції та Литви.

Не обійшлося й без представників клубів країни-агресора. Проти України можуть зіграти Олег Рябчук з московського Спартака та Микита Моцпан з воронезького Факела.

Українських вболівальників найбільше цікавить присутність у команді Владислава Бабогло з львівських Карпат. Нагадаємо, Владислав народився у Молдові, однак у віці 4 років переїхав в Україну. Виступав за збірні України U-17 та U-21. У березні 2023 року отримав виклик до національної збірної Молдови, за яку дебютував 17 червня цього ж року у виїзному матчі проти Албанії. Загалом захисник провів за збірну Молдови 8 матчів у яких забив 2 голи.

Збірна України проведе спаринг з Молдовою в рамках підготовки до Євро-2024. Матч відбудеться 11-го червня в Кишиневі.