Жіночий чемпіонат світу. Груповий етап. Перший раунд

Італія – Аргентина – 1:0

Гол: Джіреллі, 87

Група Н

Німеччина – Марокко – 6:0

Голи: Попп, 11, 39, Бюль, 46, Ель Хаж (автогол), 46, Мрабет (автогол), 79, Шуллер, 90

Група F

Бразилія – Панама – 4:0

Голи: Боржес, 19, 39, 70, Жоао, 48

Італія здобула мінімальну перемогу над Аргентиною. Номінальні гості довго стримували атаки суперника. Проте під завісу матчу Джіреллі знайшла шпаринку та вирвала перемогу для своєї команди. Італія зрівнялася зі Швецією та ділить лідерство в турнірній таблиці квартету G.

У іншому матчі Німеччина розірвала на полі Марокко. Ще у першому таймі капітанка німкень Александра Попп записала дубль у свій актив. По перерві Бюль довела рахунок до розгромного. Марокканкам не щастило – Ель Хаж та Каті Мрабет забили по голу у свої ворота. Фінальну крапку поставила Шуллер, яка зафіксувала перемогу Німеччини з рахунком 6:0. Німкені наразі одноосібно лідирують у групі.

Натомість Бразилія впевнено розібралася з Панамою – 4:0. Боржес оформила хет-трик. Бразилія посідає перше місце у своєму квартеті.