Жіночий чемпіонат світу. Груповий етап. Перший раунд

Голи: Рольфо, 60, Ілестедт, 90 Магайя, 48

Нідерланди – Португалія – 1:0

Гол: ван дер Грагт, 13

Франція – Ямайка – 0:0

Вилучення: Шоу, 90+2

Швеція здобула мінімальну перемогу над збірною ПАР. Рахунок на початку другого тайму відкрила південно-африканська команда, згодом європейки відновили статус-кво. А перемогу шведкам вдалося вирвати аж на останній хвилині основного часу – 2:1.

Поєдинок Нідерланди – Португалія розсудили українки. Катерина Монзуль була головною арбітринею дуелі, Марина Стрілецька працювала на лінії. "Ораньє", які є віце-чемпіонками світу здолали португалок. Долю матчу вирішив єдиний гол на 13-й хвилині: Стефані ван дер Грагт головою замкнула навіс від партнерки з кутового.

Монзуль за весь поєдинок показала три жовті картки: два "гірчичники" вхопили гравчині збірної Португалії, яка, до слова, вперше виступає у фінальній частині ЧС.

У ще одному поєдинку Франція несподівано не змогла впоратися з Ямайкою. Команди розійшлися "сухою" нічиєю. На 90+2 другу жовтку картку встигла заробити ямайська нападниця Хадіджа Шоу.