Товариський матч

Динамо – Рудар (Словенія) – 6:1

Голи: Бражко, 21, Шапаренко, 37, Діалло, 54, Караваєв, 83, 113, Рамадані, 117 – Блудек, 6

Раніше кияни розгромили Динамо Бухарест (4:1), Вольфсберг (8:0), Триглав (9:0), зіграли внічию з Янг Бойз (3:3), здолали Аріс (4:0), мінімально обіграли Аль-Хіляль (1:0) та знищили Аустрію (9:0).

За обопільною згодою команд, поєдинок пройшов у незвичному форматі – команди зіграли три тайми по 40 хвилин.

Кияни пропустили вже у дебюті зустрічі, однак не пробачили цього супернику. Гольове побиття розпочав Бражко, а згодом свої моменти реалізували Шапаренко, Діалло, Рамадані, а Караваєв зумів оформити дубль.

Нагадаємо, перший офіційний матч у новому сезоні УПЛ динамівці проведуть проти ужгородського Миная 30 липня.