Товариська гра

Аякс – Шахтар – 3:0

Голи: Кудус, 19 (пен.), 34, Бергвейн, 32

Для Шахтаря цей матч став уже третім на передсезонних зборах у Нідерландах. Напередодні "гірники" розписали результативну нічию з АЗ Алкмар (3:3) та розгромно програли АЕКу (0:5).

З перших хвилин підопічні ван Леувена діяли активно та створили кілька хороших моментів. Однак на 19-й хвилині Топалов сфолив у власному штрафному, а арбітр вказав на позначку. Кудус пробив насилу та реалізував пенальті. Після цього Аякс забив ще двічі, без проблем долаючи захист Шахтаря.

По перерві ван Леувен провів низку замін, як і Моріс Стейн. Молоді Аяксу було важче протистояти досвідченому Шахтарю, але і "гірникам" не вдалося відіграти бодай один м'яч. Фінальний свисток арбітра зафіксував ще один розгром "помаранчево-чорних".