Товариський матч

Шахтар – АЕК Афіни – 0:5

Голи: Гарсія, 12, 40, 65, Зіні, 83, 86

Вилучення: Удод, 28 (дві жовті) – Амрабат, 15 (дві жовті)

Стартовий склад Шахтаря: Твардовський – Гочолейшвілі, Бондар, Матвієнко, Корнієнко – Кастільйо, Глущенко, Удод – Зубков, Келсі, Топалов

АЕК: Атанасіадіс – Рота, Віда, Мукуді, Хайсафі – Шиманскі – Амрабат, Джонсон, Ел'яссон – Цубер, Гарсія.

Для підопічних Патріка ван Леувена цей матч став лише другим на передсезонних зборах у Нідерландах. Напередодні "гірники" розписали результативну нічию з АЗ Алкмар (3:3). Тоді як АЕК встиг зіграти вже два спаринги проти загребської Локомотиви (0:1) та бельгійського Антверпена (3:0).

У складі афінян в стартовому складі вийшов добре знайомий українським вболівальникам Домагой Віда – екс-центрбек київського Динамо. Матч розпочався не за сценарієм донеччан. Гарсія відкрив рахунок вже на 12-й хвилині, а до свистка на перерву подвоїв перевагу своєї команди. По перерві він оформив хет-трик, а Зіні дублем довів рахунок до непристойного – 5:0.

Ця поразка стала першою для "гірників" під керівництвом ван Леувена.