Ліга чемпіонів. Кваліфікація. Перший раунд

Астана – Динамо Тбілісі – 1:1

Гол: Аймбетов, 11 – Сігуа, 57

Господарям поля знадобилося лише 11 хвилин, щоб відкрити рахунок. Астану вивів уперед форвард Абат Аймбетов, зблизька розстрілявши ворота суперника. Невдовзі казахи мали нагоду подвоїти перевагу. Томасов отримав вивірений пас у штрафному грузинів і завдавав небезпечного удару в лівий кут, але голкіпер врятував гостей яскравим сейвом.

Під завісу першого тайму відновити статус-кво мав нагоду Імран Омар, але Астану підстрахувала стійка. Тож на перерву пішли за мінімальної переваги господарів.

На 57-й хвилині динамівці таки зрівняли рахунок. Воротар Астани впорався з ударом Омара, однак 18-річний вінгер Габріель Сігуа вдало зіграв на добиванні – 1:1. Рахунок залишився незмінним до завершення поєдинку. Долю путівки у наступний раунд ЛЧ команди вирішать у матчі-відповіді 19 липня у Грузії.