Кваліфікація Ліги чемпіонів. Перший раунд

Олімпія Любляна – Валмієра – 2:1

Голи: Нукіч, 42, Педру, 74 – Діоп, 88

Хамрун – Маккабі Хайфа – 0:2 (призупинено)

Голи: П'єрро, 42, Давід, 45+3

Сенсаційний чемпіон Польщі Ракув взяв гору над естонською Флорою. З перших хвилин поєдинку у складі команди з Ченстохови з'явився український півзахисник Владислав Кочергін, який став героєм поєдинку. Перший тайм завершився з нулями на табло. А от на старті другого завдяки голу Кочергіна польський клуб вирвався вперед. Забитий українцем м'яч став єдиним, відтак вирішальним у цій дуелі.

У паралельному матчі латвійська Валмієра, в основі якої вийшов український хавбек Іван Желізко, поступилася Олімпії з Любляни. За словенський клуб у першому таймі відзначився форвард Мустафа Нукіч. А по перерві переконливу крапку поставив Руї Педру. Один гол Валмієра таки відквитала під завісу матчу. 2:1 – на користь словенців.

А от поєдинок між мальтійським Хамруном і Маккабі з Хайфи довелося призупинити через заворушення на трибунах. До того, як гру перервали, ізраїльський клуб вів у рахунку – 2:0.