Товариська гра

СК Дніпро-1 – Металіст – 1:0

Гол: Довбик, 47

У попередньому спарингу дніпряни розгромили Минай з рахунком 4:0. Матч із Металістом видався не таким видовищним.

Протягом першого тайму колективи лише обмінювалися моментами, але розмочити рахунок так і нікому не вдалося. Вже по перерві "спортклубівці" таки відзначилися. Каплієнко виконав розкішну подачу у штрафний, а Довбик влучно пробив головою.

Було помітно, що у другому таймі дніпряни діяли значно активніше та створили низку небезпечних атак. Зокрема, Даніель Ківінда, який замінив Артема Довбика, змарнував дві чудові нагоди. Фінальний свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу СК Дніпро-1.

Нагадаємо, що дніпряни фінішували другими у минулому сезоні УПЛ. Таким чином, підопічні Кучера зіграють у кваліфікації ЛЧ, де їхнім суперником буде Панатінаїкос.