До одного з головних матчів сезону Аталанта підходила у поганому гуморі – бергамаски мали серію із чотирьох поєдинків без перемог. Натомість Ювентус набрав форму і посунув Аталанту з четвертої сходинки Серії А.

Напруга зустрічі відчувалася – жодна з команд не хотіла ризикувата. В дебюті активнішими були гості. Особливо старався новачок Влаховіч. Та врешті до перерви голів не було.

На 60-й хвилині на полі з'явився Руслан Маліновський. Українець діяв доволі активно, диригував атаками своєї команди. Руслан заробив штрафний неподалік карної зони туринців. І після короткого розіграшу гарматним дальнім ударом відкрив рахунок. Гол-красень!

Але вже у компенсований час Данілу врятував туринців. 1:1 – Аталанта і Ювентус продовжують боротися за путівку до Ліги чемпіонів. Зараз Юве випереджає бергамасків на 2 очки, але Аталанта має ще один матч у запасі.