"Нічим не хочемо нікого дивувати. У нас командний стиль гри, і про це знає кожен. Хоча Іспанія у чвертьфіналі зіграла 120 хвилин, а ми 90, я вважаю, що ми в однакових умовах.

Це вирішальна гра, дуже важливий матч. Віримо у Бога і сподіваємося виграти. Дуже важкий суперник, але ми віримо у себе і хочемо здобути перемогу для всієї України", – сказав Таловєров у коментарі для УАФ.

Нагадаємо, у чвертьфіналі молодіжного Євро-2023 збірна України U-21 обіграла однолітків із Франції (3:1). Підопічні Руслана Ротаня здобули путівку на Олімпійські ігри-2024 у Парижі. Вони стали однією з трьох найкращих команд молодіжного чемпіонату Європи-2023.

Додамо, що півфінальна дуель зі збірною Іспанії відбудеться сьогодні, 5 липня, у Бухаресті. Старт зустрічі – о 22:00.