Чемпіонат Європи U-21

Група D

Норвегія U-21 – Франція U-21 – 0:1

Гол: Олісе, 57

У першому таймі команди не потішили вболівальників яскравою грою. Норвегія не завдала жодного удару в площину воріт. А у складі Франції варто відзначити лише момент Адлі, який головою пробив по воротах, проте голкіпер зіграв надійно та парирував удар.

По перерві гра стала значно яскравішою. Одна з атак французів завершилася голом. Олісе після подачі Адлі в один дотик відправив мʼяч під праву стійку. Клаессону довелося кілька разів рятувати свою команду. Спочатку після удару Олісе, а у додатковий час він видав блискучий сейв у відповідь на постріл Гуірі. Свисток арбітра зафіксував мінімальну перемогу Франції – 1:0.

Отже, французи у своїй групі наразі посідають перше місце з 6 очками. На другому місці Італія (3 бали), а одразу за нею розташувалися Швейцарія (3) та Норвегія з нулем.