Бельгійці вийшли вперед уже на 15-й хвилині – Вранкс навісив з правого флангу, а Де Куйпер замкнув передачу. Ще до перерви Рамазані подвоїв перевагу "червоних дияволів".

Однак вже на старті другого тайму грузини змогли відквитати один гол. Захисник Шахтаря Гочолейшвілі асистував динамівцю Цітаішвілі – той розвернувся і вразив ближній кут. А на 86-й хвилині у воротах бельгійців розписався Гуліашвілі. 2:2 – ефектний камбек Сакартвело.

Після цієї нічиєї Грузія залишається на вершині квартету А. У її в активі чотири залікові бали. На другій позиції йдуть бельгійці (2 пункти). На третьому місці розташувалися Нідерланди (2 очки). А на самому дні – збірна Португалії (1 пункт).

Найцікавіші моменти матчу Грузія U-21 – Бельгія U-21 можна переглянути за посиланням.