"Фурія Роха" у першому турі знищила румунів (3:0), а хорвати поступилися збірній України (2:0).

Іспанці ошелешили "картатих" блискавичним голом на 21-й секунді. Міранда віддав довгий пас лівим флангом на Гомеса, той вивів на ударну позицію Абеля Руїса – капітан піренейців не схибив. 1:0 – рахунок залишився незмінним до перерви.

У другому таймі Міранда мав блискучу нагоду подвоїти перевагу "Фурії Рохи", відгукнувшись на простріл з флангу, але з близької відстані поцілив у стійку.

На останніх хвилинах "картаті" могли врятувати нічию, створивши пожежу у володіннях Тенаса, але голкіпер іспанців врятував свою команду.

1:0 – ця мінімальна перемога дозволила піренейцям достроково вийти з групи. Ба більше, успіх "Фурії Рохи" допоміг і Україні пробитися у плей-офф молодіжного чемпіонату Європи. В обох команд, нагадаємо, по шість очок. Попереду в Іспанії зустріч з підопічними Руслана Ротаня.