Після першого тайму Нова Зеландія вела в рахунку (1:0), але по перерві відмовилася виходити на поле. Причиною став індидент, який трапився на 40-й хвилині зустрічі.

Катарський гравець Юссеф Абдурізаг впав на газон стверджуючи, що суперник Джо Белл сфолив. Арбітр призначив штрафний удар. Захисник новозеландців Майкл Боксел спершу підійшов до рефері, обурюючись його рішенням, а потім щось сказав Абдурізагу, який все ще сидів на полі.

Тоді катарський футболіст підвівся, підійшов до Боксела і сказав фразу, після якої гнівом вибухнула половина команди суперника. За інформацією видання NZHerald, гравці Нової Зеландії стверджують, що від Абдузаріга пролунала расистська образа на адресу Боксела.

Відтак ображені футболісти влаштували демарш і відмовилися виходити на другий тайм спарингу з Катаром.