Товариський поєдинок

Індонезія – Аргентина – 0:2

Голи: Паредес, 38, Ромеро, 55

Нагадаємо, кілька днів тому Аргентина у спарингу здолала Австралію (2:0). А Мессі забив найшвидщий гол у своїй кар'єрі – на 79-й секунді. У товариській зустрічі з Індонезією головна суперзірка чемпіонів світу участі не брав – він уже покинув табір збірної.

"Альбіселесте" відкрили рахунок на 38-й хвилині. Леандро Паредес завдав бездоганного потужного удару з дальної відстані, не залишивши шансів для ошелешеного голкіпера індонезійців. Гол-цукерка!

У компенсований до першого тайму час 149-а збірна світового рейтингу мала хорошу нагоду відновити паритет у протистоянні з чемпіонами світу. Івар Дженнер відгукнувся на пас, перебуваючи впритул до воріт зіркових гостей, але його удар виявився занадто слабким – скандальний Еміліано Мартінес впорався.

По перерві перевагу Аргентини подвоїв Крістіан Ромеро, який замкнув подачу з кутового, відправивши м'яч під поперечку.

2:0 – впевнена перемога підопічних Скалоні. До слова, окрім перемог над Індонезією та Австралією, аргентинці у цій серії спарингів декласували Кюрасао (7:0) і здолали Панаму (2:0).